شرکت آگرین‌پی | Agrinpay

طراحی و تهیه نقشه‌های اجرایی

کارفرمایان، چه خصوصی و چه دولتی، به اندازه کافی نگران اجرای فعالیت‌های روزانه خود هستند و معمولاً فرصت کافی برای درگیر شدن با مسائل مربوط به طراحی پروژه‌ها مطابق با نیازهای خود ندارند. ما در آگرین‌پی با بهره‌گیری از متخصصین با تجربه در امر طراحی و استفاده از دید اجرایی سرپرستان کارگاه و مدیران پروژه خود، قادریم فاز طراحی پروژه را به بهترین نحو مدیریت کرده و یک راهکار واحد را برای کل پروژه شما ارائه دهیم به طوری که فرآیند تحویل پروژه از فاز پیش از ساخت و طراحی تا فاز اجرا و تحویل به کارفرما ساده‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر و البته قابل درکتر و کم استرس‌تر شود.

جزییات بیشتر

بر‌خلاف روش سنتی تحویل پروژه یعنی "طراحی- مناقصه- ساخت"، ما قادریم با ادغام فاز طراحی و ساخت، کیفیت، هزینه و زمان‌بندی پروژه را بهینه کنیم. برنامه‌ریزان، معماران، مهندسان و پیمانکاران فرعی به عنوان یک تیم با هم کار می‌کنند تا طراحی و عملکرد پروژه شما را به حداکثر برسانند و در عین حال نگرانی‌های شما را بابت بودجه و زمان تحویل پروژه مد نظر قرار دهند. اعمال فاکتورها و ریسک‌های مهم اجرایی در طراحی موجب بهبود "مهندسی ارزش" و بررسی‌های ساخت‌پذیری طراحی، درک بهتر از هزینه‌های پروژه، تحویل سریع، افزایش کنترل کیفیت، کاهش هزینه‌های طراحی و مهندسی، کاهش ریسک‌های کارفرما و هزینه‌های اداری پروژه می‌شود که در روش‌های سنتی طراحی و اجرای پروژههای ساخت، امکان‌پذیر نیست. 

خدمات طراحی در شرکت آگرین‌پی در حوزه‌های تخصصی ذیل، متناسب با نیازها و نظرات کارفرمایان، در قالب دوبعدی و سه بعدی، ارائه می‌شود:

- طراحی سازه انواع ساختمان‌های بتنی و فلزی با کاربری‌های اداری، تجاری، صنعتی و مسکونی

- طراحی معماری نما

- طراحی داخلی انواع فضاهای مسکونی، تجاری و اداری

- طراحی محوطه‌سازی ( باغ، باغچه، پشت بام، ...)

- طراحی تاسیسات برقی و مکانیکی 

 

 

پروژه های طراحی