شرکت آگرین‌پی | Agrinpay

ساخت و اجرای پروژه‌های عمرانی

آگرین‌پی متخصص اجرای پروژه‌های عمرانی در زمینه احداث ساختمان‌های اداری، مسکونی، آموزشی، ساختمان‌های صنعتی، پروژه‌های تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمانی، صنعتی، نفت و گاز و اجرای پروژه‌های راه، راه آهن و باند فرودگاه است. کارفرمایان آگرین‌پی بخش دولتی و خصوصی هستند. ما از فناوری‌ها و روش‌های مدرن ساخت‌و‌ساز استفاده می‌کنیم تا بتوانیم پروژه‌ها را سریعتر، کم‌هزینه‌تر و کارآمدتر تحویل کارفرمایان دهیم.

جزییات بیشتر

آگرین‌پی در راستای افزایش بهره‌وری پروژه‌ها، راهکارهایی بهینه به کارفرمایان پیشنهاد می‌دهد و کمک می‌کند کارفرما فرصت‌های جدید را درک کند و نتایج بهتری از پروژه‌های خود بدست آورد.

آگرین‌پی با شناخت عمیق از ریسک‌های اجرایی و قراردادی پروژه‌ها و با تکیه بر اصول برنامه‌ریزی، زمان‌بندی، مدیریت هزینه، مدیریت منابع و ... تلاش می‌کند تا پروژه‌ها را با کمترین اتلاف منابع و کاهش کیفیت در چارچوب برنامه‌ریزی مالی و زمانی اولیه تحویل دهد.

تیم‌های ما روابطی قوی با کارفرمایان، کاربران نهایی، شرکا و تامین‌کنندگان ایجاد می‌کنند.

کارفرمایان پیشین و فعلی علاوه بر اعتماد به راهکارهای عملیاتی و تجاری ما، برای رویکرد شفاف و مشارکتی ما ارزش قائلند و معتقدند که روش کار آگرین‌پی از سایر پیمانکاران متفاوت است و این تفاوتها آنها را قادر می‌سازد تا با سرعت بیشتری مسائل و چالش‌های اجرایی پروژه‌ها را رفع کنند و نتایج بهتری از پروژه بدست آورند.

- اجرای کامل انواع ساختمان‌های اداری، تجاری، صنعتی و مسکونی با اسکلت بتنی و فلزی؛

- انجام پروژه‌های بزرگ بازسازی و نوسازی انواع ساختمان‌ها با کاربری مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و آموزشی؛

- اجرای محوطه‌سازی ( باغ و باغچه، پشت بام و بالکن و ...) و

- اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی

- ساخت و نصب انواع اسکلت‌های فلزی و سوله‌های صنعتی 

تخصص ماست.

در آگرین‌پی بستری را فراهم شده است تا کارفرمایان و مشتریان بتوانند روند پروژه و مراحل اجرای کار را بطور مستمر پایش نمایند و به راحتی به اطلاعات پروژه‌های خود دسترسی داشته باشند. 

شرکت آگرین‌پی با بهره‌گیری از توان فنی و تجهیزاتی خود و همچنین در اختیار داشتن 9000 مترمربع کارخانه ساخت اسکلت فلزی در منطقه رباط کریم استان تهران، بطور فوق تخصصی آماده همکاری با کارفرمایان دولتی و خصوصی جهت تدارک و ساخت مقاطع فولادی ساختمان‌های مسکونی، اداری و آموزشی و... و ساخت سوله‌های صنعتی است.  

پروژه های ساخت و اجرا