شرکت آگرین‌پی | Agrinpay

مدیریت پیمان پروژه‌های عمرانی

زمانی که پروژه‌ها نیاز به برنامه‌ریزی چند مرحله‌ای یا پیچیده و ایجاد هماهنگی دقیق بین پیمانکاران فرعی و تخصصی دارند، ما مدیریت پیمان را به عنوان یک راهکار واحد برای هماهنگ کردن همه جنبه‌ها و جزییات پروژه شما پیشنهاد می‌کنیم. در یک قرارداد مدیریت پیمان ما به عنوان نماینده کارفرما عمل می‌کنیم و کار را از طرف کارفرما مدیریت می‌کنیم. این نوع قرارداد به کارفرما این امکان را می‌دهد که مستقیماً با تامین‌کنندگان و پیمانکاران فرعی قرارداد بسته و از این جنبه بتواند هزینه‌ها را کاهش دهد.

جزییات بیشتر

تجربه و دانش ما در تمام جنبه‌های ساخت‌و‌ساز ما را به بهترین انتخاب برای مدیریت پروژه‌های شما تبدیل می‌کند. درواقع تجربه ما در مدیریت پروژه‌های ساخت، اساس همه خدماتی است که ما ارائه می‌دهیم. مزایای روش مدیریت پیمان عبارتست از افزایش هماهنگی بین تیم طراحی، پیمانکاران فرعی و کارفرما که منجر به کاهش اختلافات، ادعاها و تاخیرات پروژه خواهد شد. صرفه‌جویی در زمان و هزینه نیز از طریق فشرده‌سازی زمان‌بندی برنامه طراحی و ساخت تحقق خواهد یافت.

مدیریت پیمان پروژه‌های اجرای کامل انواع ساختمان‌های اداری، تجاری، صنعتی و مسکونی با اسکلت بتنی و فلزی؛ انجام پروژه‌های بزرگ بازسازی و نوسازی انواع ساختمان‌ها با کاربری مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و آموزشی؛ اجرای محوطه‌سازی باغ و باغچه، پشت بام و بالکن؛ اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی؛ ساخت و نصب انواع اسکلت‌های فلزی و سوله‌های صنعتی از مرحله طراحی تا مرحله تحویل کلید، متناسب با نیازها و نظرات کارفرمایان، تخصص ما است.

ما همچنین در آگرین‌پی بستری را فراهم کرده‌ایم تا کارفرمایان و مشتریان بتوانند روند پروژه و مراحل اجرای کار را بطور مستمر پایش نمایند و به راحتی به اطلاعات پروژه‌های خود دسترسی داشته باشند. 

پروژه های مدیریت پیمان