شرکت آگرین‌پی | Agrinpay

مديريت امور حقوقي قراردادهای احداث

متخصصان ما پیچیده‌ترین چالش‌های قراردادی و حقوقی پروژه را شناسایی، بررسی و حل می‌کنند. کارفرمایان ما، که اغلب از تجربه کافی در زمینه مدیریت چالش‌های فنی پروژه‌های عمرانی برخورداند، ممکن است با چالش‌های قراردادی و حقوقی پیچیده‌ای رو‌به‌رو شوند. تیم متخصصین ما با بهره‌مندی از تجربه و دانش کافی در زمینه مسائل فنی پروژه‌های عمرانی و همچنین بهره‌مندی از دانش حقوق، می‌تواند خدمات مشاوره و کارشناسی تخصصی را در زمینه مدیریت اختلافات قراردادی به کارفرمایان دولتی و خصوصی ارائه نماید.

جزییات بیشتر

آنچه که ما را از سایرین متمایز می‌سازد عمق دانش متخصصین ما در طیف گسترده‌ای از رشته‌های فنی و مهندسی، شناخت عمیق صنعت ساخت، دغدغه‌ها و چالش‌های قراردادی ذینفعان پروژه‌های عمرانی و تجربه کافی متخصصان ما در امر مدیریت اختلافات پروژه‌های ساخت و ساز می‌­باشد. این بدان معناست که ما برای مقابله با چالش برانگیزترین مشکلاتی که کارفرمایان ما در پروژه‌های کوچک، بزرگ، ساده یا پیچیده با آن مواجه می‌شوند، مجهز هستیم و بهینه‌ترین راهکار مورد نیاز را پیشنهاد خواهیم داد. 

 شرکت آگرین پی به عنوان نماینده رسمی شرکت بین المللی سنگ بنای حقوق احداث آماده همکاری با کارفرمایان و پیمانکاران پروژه های دولتی و خصوصی، در استان البرز، در امر مدیریت اختلافات حقوقی و قراردادی است.

 

 

پروژه های مدیریت حقوقی قراردادهای احداث